O mnie

Cześć,
mam na imię Paula, jestem dyplomowanym groomerem od 6 lat. Jako jedna z niewielu osób w tym kraju, mogę z pełną śmiałością powiedzieć, że po prostu kocham moją pracę. Zwierzęta to moja pasja. Cały czas dokształcam się w tym kierunku. Szkolę się na technika weterynarii. Po ukończeniu tej szkoły chcę zrobić także behawiorystykę.
Groomerem zostałam właściwie przez przypadek. Od zawsze chciałam pracować ze zwierzętami, myślałam jednak o sklepie zoologicznym. Traf chciał, że rzucił mi się w oczy kurs groomerski. Nie zastanawiając się długo, zapisałam się i ukończyłam go z wiedzą, że już wiem co chcę robić w życiu. Ani przez chwilę nie żałuję tej decyzji, chociaż codziennie wracam do domu podrapana i z bolącym kręgosłupem. Nie jest to prosty zawód, jak niektórym się wydaje. Psu nie wytłumaczy się, że nic go nie będzie bolało i żeby się nie bał, stał prosto, nie ruszał się. Potrzeba do niektórych anielskiej cierpliwości. Tak samo jak do ich właścicieli.
Chciałam tutaj podzielić się z wami moją wiedzą na temat pielęgnacji zwierząt, kosmetyków oraz o ich zachowaniu. Mam szczerą nadzieję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie i przede wszystkim, że dowiecie się czegoś nowego i ciekawego.

Pozdrawiam
Paula

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz